يكشنبه 10 اسفند ماه 1399 عضويت ورود
 

ارتباط با سید حکمت موسوی

 مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوروبیابانک

  میز خدمت الکترونیک
 
  جستجو در اخبار
جستجو 

اخبار روز
RSS
 
08:37 --10/12/99 --
افتتاح چهارمین واحد صنعتی پرورش شتر مرغ پرواری

افتتاح واحد 300 قطعه ای شتر مرغ در روستای مهرجان

08:35 --10/12/99 --
تخریب 2 مورد تغییر کاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی در خوروبیابانک

اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی وباغی در شهرستان خوروبیابانک

09:40 --06/12/99 --
ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر بر تمام شیعیان عالم مبارک باد
ولادت حضرت علی (ع)آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهامت و دیانت بر شیعیانش  مبارک باد
09:04 --27/11/99 --
سالروز شهادت امام علی النقی تسلیت باد
شهادت مظلومانه دهمین اختر آسمان امامت و ولایت، مشعل فروزان هدایت، یار و راهنمای امت، کتاب علم و زهد و حکمت، حضرت امام علی نقی (ع) بر شیعیان تسلیت باد
10:42 --19/11/99 --
ادای احترام شورای اداری به شهدای گمنام شهرستان

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر ، اعضای شورای اداری شهرستان خوروبیابانک  به شهدای گمنام این شهرستان ادای احترام کردند

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
99/11/19

جلسه ستاد توسعه شهرستان خوروبیابانک


طبق تعریف وزارت کشور خور و بیایانک از جمله شهرستان های کمتر توسعه یافته استان است که باید در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و اجرای عدالت برای توسعه این منطقه گام برداریم.

عباس رضایی روز یکشنبه در جلسه با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص توسعه شهرستان خور و بیابانک افزود: در استان اصفهان براساس معیارها شهرستان‌های کمتر توسعه یافته شهرستان‌های سمیرم، نائین، فریدن، فریدون شهر و خور و بیابانک هستند.

وی ادامه داد: باید مدیران دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان براساس خرد جمعی در راستای مصلحت خور و بیابانک و آمایش سرزمین نسبت به توسعه این شهرستان گام بردارند.

استاندار اصفهان بیان کرد: نباید تمامی امکانات در مرکز استان جهت‌دهی شود بلکه امکانات بر مبنای آمایش سرزمین و مطالعات موردنیاز به سمت شهرستان‌ها سوق داده شود.

وی با تاکید بر شناسایی ظرفیت‌های این شهرستان  گفت: این شهرستان ظرفیت ایجاد واحد تولیدی آب‌بر را ندارد از این رو باید ظرفیت‌های شهرستان احصا و در راستای حل مسائل و مشکلات آن گام برداشته شود.

رضایی با اشاره به اینکه مردمان کویر صبور و توسعه طلب هستند، اظهار داشت: باید ظرفیت‌ها بر مبنا و چارچوب قانون در نظر گرفته شود و توسعه عدالت اجتماعی را در ابعاد مختلف در نظر بگیریم و اقدامات را اجرایی و عملی کنیم.

معاون توسعه منابع انسانی استانداری اصفهان با اشاره به تشکیل ستاد توسعه پایدار شهرستان خور و بیابانک گفت: این ستاد متشکل از مدیران کل استان، نماینده بنگاه‌های بزرگ، کارآفرینان و خیران با هدف فعال کردن مسئولیت اجتماعی بنگاه‌ها از این شهرستان تشکیل شده است.

ایوب درویشی افزود: مسئولیت اجتماعی بنگاه‌ها ساختاری است که در استان شکل گرفته و از بنگاه‌ها و شرکت‌های بزرگ به نوبت دعوت می‌شود، هر بنگاهی سالانه در بودجه برای مسئولیت اجتماعی پیرامون هزینه‌هایی را انجام می‌دهد که این هزینه‌ها هدفمند نیست.

 

وی ادامه داد: مقرر شد هزینه‌های مسئولیت اجتماعی براساس اولویت‌ها و نیازهای مناطق به سمت شرکت‌ها سوق داده شود تا طرح‌هایی از جمله توانمندسازی، اجرای برخی پروژه‌های عمرانی و طرح‌های مشارکتی با دستگاه ها اجرایی شود.

معاون توسعه منابع انسانی استانداری اصفهان اظهار کرد: حوزه‌های معدن، گردشگری، کشاورزی و صنعت که قابل سرمایه گذاری در شهرستان خور و بیابانک هستند احصا می‌شوند تا به اشتغال، رونق بخش‌ها، تولید ثروت و در مجموع توسعه شهرستان منجر شود.

اصفهان با بیش از پنج میلیون نفر جمعیت، بیش از ۹ هزار واحد تولیدی کوچک و بزرگ با سرمایه ۲۲۱ هزار میلیارد ریال و اشتغال ۲۶۳ هزار نفر، حدود ۸۴۰ معدن در حال بهره برداری با سرمایه گذاری بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال و حدود ۱۸۰ هزار واحد صنفی صنعتی ترین استان کشور بشمار می‌آید.

شهرستان خور و بیابانک با ۱۲ هزار کیلومتر وسعت و ۲۰ هزار نفر جمعیت در ۴۲۰ کیلومتری شرق مرکز اصفهان قرار دارد. استان اصفهان ۲۴ شهرستان دارد.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
 
  جهادگر شهید علی فرخ
جهادگر شهید علی فرخ
  نظرسنجي
نظر شما درباره پرتال جهادکشاورزی خوروبیابانک چیست؟

 

تعداد جوابها : 145

عالی : 77%
خوب : 1%
متوسط : 1%
ضعیف : 21%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 7
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 7

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 980028
Visitors بازديد هاي امروز: 109
Visitors بازديد هاي ديروز: 142

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1399/12/10 پرتال مديريت جهادكشاورزی شهرستان خور و بيابانك
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا